Taneční studio Dancing Queens
Facebook

SOUTĚŽE

- zúčastnili jsme se:

Výsledky soutěže 2015

31.5. - Taneční skupina roku - Mistrovství ČR-televizní finále - Praha
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - show art - 7.místo

23.5. - MIA FESTIVAL- mezinárodní tan. soutěž- Praha Lucerna
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - original-dynamic - 6.místo

16.5. - D4U Cup-Tancem proti drogám-pohárová soutěž- Praha
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - show dance formace - 3.místo

3.5. - CDO - Dancelife tour - Mistrovství Čech - Praha
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - show dance formace - 8.místo

1.5. - Rapšašské Zikmundohraní - hudebně-taneční festival - Rapšach
junioři - duet. "VE VĚZENÍ", chor. "ŠOUMEN", chor. "DĚTI RÁJE" - 1.místo v taneční kategorii

26.4. - MIA FESTIVAL - České Budějovice
junioři - chor. "VE VĚZENÍ" -duet- original-slow - 2.místo
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - original-dynamic - 3.místo

11.4. - Taneční skupina roku - Mistrovství Čech - Chrudim
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - show art - 2.místo

28.3. - Taneční skupina roku - regionální kolo - J.Hradec
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - show art - 2.místo

15.3. - CDO - Dance life tour - Mistrovství jižních Čech - České Budějovice
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - show dance formace - 1.místo

14.3. - Power of dance - pohárová soutěž - České Budějovice
junioři - chor. "VE VĚZENÍ" -duet- performance - 1.místo
junioři - chor. "IT´S SHOWTIME" - performance - 2.místo

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN MĚSTEM ČESKÉ BUDĚJOVICE.

VÝSLEDKY soutěže 2014

1.5.-Rapšašské Zikmundohraní-hudebně-taneční festival-Rapšach
          1.místo v taneční kategorii
děti a junioři - chor. "DĚTI RÁJE"
junioři - chor. "KLASIKOVÉ NA CESTÁCH"
děti - chor. "MISE NA MARS"
junioři - chor. "PŮLNOČNÍ PÁRTY"

13.4. CDO-Dance life tour 2014-Mistrovství Čech junioři-Praha
 junioři - chor. "KLASIKOVÉ NA CESTÁCH" - show dance formace-6.místo

29.3. Taneční skupina roku-J.Hradec
děti - chor. "MISE NA MARS" - show art -3.místo
junioři - chor. "KLASIKOVÉ NA CESTÁCH" - show art -1.místo
dospělí - chor ."WANNA PLAY"-freestyle - 3.místo

23.3. CDO-Dance life tour 2014 - Č.Budějovice
děti - chor. "MISE NA MARS" - show dance formace-2.místo
junioři - chor. "KLASIKOVÉ NA CESTÁCH" - show dance formace-1.místo
dospělí - chor ."WANNA PLAY"-street dance formace - 5.místo

8.3. Power of dance-pohárová soutěž  - Č.Budějovice
děti - chor. "MISE NA MARS" - performance-3.místo
junioři - chor. "KLASIKOVÉ NA CESTÁCH" - performance-1.místo
dospělí - chor ."WANNA PLAY"-street dance - 2.místo

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN MĚSTEM ČESKÉ BUDĚJOVICE. Výsledky soutěže 2013

16.11. - Let´s dance - pohárová soutěž  -Písek
junioři-chor. "BARBIE NA CESTÁCH"-performance duo - 1.místo a pohár poroty
Natálie Nováčková a Richard Sobala
junioři - chor. "PŮLNOČNÍ PÁRTY" - performance-1.místo a pohár poroty
 

2.6. - DANCE CUP - pohárová soutěž -České Budějovice
děti - chor. "SWEET PINKIES"-street  a disco show - 4.místo
junioři - chor. "SWEET FIFTEEN" - modern dance - 1.místo
junioři - chor. "DANCE GALAXY" - street a disco show-3.místo
junioři - chor. "PŮLNOČNÍ PÁRTY" - show dance-2.místo

1.6. - CDO-Balance tour-Mistrovství ČR sóla, duety a malé skupiny-Ústí n.L.
junioři-chor. "BARBIE NA CESTÁCH"-show dance duo - 3.místo
             Natálie Nováčková a Richard Sobala

11.5. - CDO-Balance tour-Mistrovství ČR HVK - Kladno
dospělí - chor. "FATAMORGANA" - show dance - 3.místo

5.5. - Taneční skupina roku - Mistrovství ČR JVK-Praha
junioři - chor. "PŮLNOČNÍ PÁRTY" - show art - 6.místo

3.5. - Taneční skupina roku - Mistrovství ČR HVK-Praha
dospělí - chor."FATAMORGANA" - show art - 6.místo

1.5. - Rapšašské Zikmundohraní-hudební a taneční festival Rapšach
D.Q. absolutní vítěz taneční kategorie
JVK-chor: Nindžové, Sweet fifteen, Dance Galaxy

28.4. - Taneční skupina roku-Mistrovství Čech HVK-
Chrudim
dospělí - chor."FATAMORGANA" - show art - 3.místo

27.4. -Taneční skupina roku-Mistrovství Čech JVK-Chrudim
junioři - chor."SWEET FIFTEEN" - dance art - 11.místo
junioři - chor."DANCE GALAXY" - freestyle - 11.místo
junioři - chor."PŮLNOČNÍ PÁRTY" - show art - 6.místo

14.4.-CDO-Balance tour-Mistrovství Čech HVK-Praha
dospělí - chor. "FATAMORGANA" - show dance -2. místo

24.3. - CDO-Balance tour - regionální kolo-Č. Budějovice
děti - chor. "SWEET PINKIES" - chrt street- 6. místo
junioři - chor. "SWEET FIFTEEN" - modern a contemporary dance - 5. místo
junioři - chor. "DANCE GALAXY" - street dance - 1. místo
junioři - chor."PŮLNOČNÍ PÁRTY" - show dance - 1. místo
dospělí - chor. "FATAMORGANA" - show dance -1. místo

23.3. - Taneční skupina roku-regionální kolo-J.Hradec
děti - chor. "SWEET PINKIES" - freestyle- 5. místo
junioři - chor. "SWEET FIFTEEN" - dance art - 6. místo
junioři - chor. "DANCE GALAXY" - freestyle - 4. místo
junioři - chor."PŮLNOČNÍ PÁRTY" - show art - 2. místo
dospělí - chor. "FATAMORGANA" - show art -2. místo

23.2. - Power of dance-pohárová soutěž-Č.Budějovice
junioři- chor. "NINDŽOVÉ" - performance - 1.místo

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN MĚSTEM ČESKÉ BUDĚJOVICE.

2012

25.11-Super dance Tábor-pohárová soutěž
děti - chor. "NINDŽOVÉ"-street dance -1. místo
junioři - chor. "CML" - disco dance -1. místo

17.11. LET´S DANCE Písek-pohárová soutěž
děti - chor. "NINDŽOVÉ"-performance -3. místo
junioři - chor. "CML" - beat dance B -1.místo

20.5.2012 - D4U Cup-Tancem proti drogám-Praha
děti - chor. "NINDŽOVÉ" - street a disco show - 4.místo
junioři - chor. "CML" - street a disco show - 5.místo

8.5.2012 - Májový pohár-Horní Bříza u Plzně
děti - chor. "NINDŽOVÉ" - show dance formace- 1.místo
junioři - chor. "CML" - disco show formace- 2.místo
dospělí - chor. "SWEET DOTS" - show dance formace-2.místo

22.4.2012 - Taneční skupina roku-Mistrovství Čech-Plzeň
junioři - chor. "CML" - EDA show-freestyle- 10.místo

15.4.2012 - Taneční skupina roku-Mistrovství Čech-Praha
děti - chor. "NINDŽOVÉ" - EDA show-freestyle- 8.místo

1.4.2012 - Topgal dancelife tour-regionální kolo-Č. Budějovice
děti - chor. "NINDŽOVÉ" - street a disco show- 2.místo
junioři - chor. "CML" - street a disco show- 6.místo
dospělí - chor. "SWEET DOTS" - show dance formace-1.místo

25.3.2012 - Taneční skupina roku-regionální kolo-Jindřichův Hradec
děti - chor. "NINDŽOVÉ"- EDA show-freestyle - 2.místo
junioři - chor. "CML" - EDA show-freestyle - 2.místo
dospělí - chor. "SWEET DOTS" - EDA show-tumbao-2.místo



2011

22.10.2011-Pohárová soutěž Klatovy
děti - chor. "Planeta D.Q.1"-show dance formation - 2.místo
junioři - chor. "Wanted" - show dance formation - 2. místo

26.11.2011-Pohárová soutěž Let´s dance Písek
děti - chor. "Planeta D.Q.1"-performance - 4.místo
junioři - chor. "Wanted" - performance - 3. místo
junioři - chor. "Dancing Monsters" - performance - 4.místo
všichni - chor. "In memory of Michael Jackson"-school produktion-3.místo

21.5.2011-D4U CUP-Praha
děti - chor. "Planeta D.Q.1"-street show formation - 4.místo
junioři - chor. "Wanted" - street show formation - 8. místo

17.4.2011-Taneční skupina roku-Mistrovství Čech
děti - chor. "Planeta D.Q.1"-TV show-freestyle - 7.místo

3.4.2011-Taneční skupina roku-regionální kolo
děti - chor. "Planeta D.Q.1"-TV show-freestyle - 3.místo
junioři - chor. "Wanted" - TV show-freestyle - 4. místo
dospělí - chor. "Woman" - TV show-freestyle - 4. místo
dospělí - chor. "Pandemonium" - TV show-dance art - 5.místo

27.3.2011-Topgal Dancelife tour-Sportovní hala Č.Budějovice-Mistrovství jižních Čech
děti - chor. "Planeta D.Q.1"-disco a street show formace - 2.místo
junioři - chor. "Wanted" - disco a street show formace - 5. místo
dospělí - chor. "Woman" - disco a street show formace - 6. místo
dospělí - chor. "Pandemonium" - show dance formace - 2.místo



2010

27.11.2010 -Let´s dance - Písek
Děti  - chor. "Šoumen" - freestyle - 2.místo
Junioři - chor. "Vivat nineties" - freestyle - 3. místo
Dospělí - chor. "ABBA-new generation"- freestyle - 3.místo

22.5.2010 -D4U cup - Tancem proti drogám-Praha
Děti         - chor. "Šoumen" - street dance show formace - 4.místo
Junioři    - chor. "Vivat nineties" - street dance show formace - 6. místo
Dospělí  - chor. "ABBA-new generation"-street dance show formace-5.místo
Dospělí  - chor. "Reset a man" - street dance show formace - 6.místo

28.3. - Emco Dancelife tour -Mistrovství Jižních Čech-Sportovní hala Č.Budějovice
Děti       – chor. „Šoumen“ – street dance show- 3.místo
Junioři –
chor. „Vivat nineties“ – disco dance – 2. místo
Dospělí –
chor. „ABBA-new generation“ – modern dance– 2.místo
Dospělí – chor. „Reset a man“ – street dance show – 5.místo

21.3. - Worldstars 2010 - Mistrovství ČR - Metropol Č.Budějovice
Děti        – chor. „Šoumen“ – open dance -5.místo
Junioři   – chor. „Vivat nineties“ – disco dance – 3. místo (postup na ME Poreč)
Dospělí – chor. „ABBA-new generation“ – contemporary – 2.místo (postup na ME Poreč) 

20.3. - Diskodrom + Taneční skupina roku 2010-Metropol Č.Budějovice
Děti        – chor. „Šoumen“ – free style-3.místo
Junioři   – chor. „Vivat nineties“ – disco dance – 2. místo
Dospělí – chor. „ABBA-new generation“ – show art – 4.místo



2009

12.12.2009 MASTERCUP 2009 Metropol Č.Budějovice

Kat. děti-duet-disco dance
Nikola Tibitanzlová a Hana Janků – 3. místo
-postup na Mistrovství Evropy Poreč 2010

Kat. junioři-break dance
Filip Vaněk – 2.místo
-postup na Mistrovství Evropy Poreč 2010

Kat. dospělí-malé formace-open dance
Choreografie: Projekt ÁVA- 3.místo
-postup na mistrovství Evropy Poreč 2010

20. - 24.5. Mistrovství Evropy – Chorvatsko - Poreč

29.3. (CDO) EMCO DANCE LIFE TOUR - Mistrovství Jižních Čech
DVK - Choreografie rekreačního tance street - Hrdinové pohádek – 4.místo
JVK - Choreografie rekreačního tance street - Girls.vs. boys – 6.místo
HVK - Choreografie rekreačního tance art - Džezovka - 1.místo

15.3. (NTA) Worldstars – Mistrovství České Republiky
- nominace na Mistrovství Evropy v Chorvatsku
DVK - Open Dance-Hrdinové pohádek – 3.místo
JVK - Street show-Girls.vs. boys – 3.místo
HVK - Taneční parketové kompozice - Džezovka - 2.místo

14.3.(NTA) DISCODROM - Mistrovství Jižních Čech
JVK - Street show - Girls.vs.boys - 2.místo

2006
25.3.(ČMTO) Discodrom - Mistrovství Jižních Čech
- postup na Mistrovství Čech
HVK - Show dance formace - O čem snila jedna paní, při poledním rozjímání - 2.místo

2004
17.4. Přehlídka scénického tance
HVK - Arrest - 6.místo

3.4. Discodrom - Mistrovství Jižních Čech
- postup na Mistrovství České Republiky
HVK - Show dance formace - Arrest-4.místo

2003
6.4.Discodrom - Mistrovství Jižních Čech

- postup na Mistrovství České Republiky
HVK - Show dance formace - Inferno - 3.místo